CARTA ORGANISASI

Bahagian Penyelidikan & Perpustakaan

Setiausaha Bahagian Penyelidikan & Perpustakaan

  • Nama: Norlizawaty binti Abdu Samad

  • Jawatan: Setiausaha Bahagian Penyelidikan

  • No. Telefon: +603-2601 7311

  • E-mel Rasmi: norlizawaty@parlimen.gov.my

Bahagian Penyelidikan

Seksyen Antarabangsa dan Keselamatan

  • Nama: Augustine Leonard Anak Jen

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7337/ 03-2691 7189

  • E-mel Rasmi: augustine@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Luar Negeri

    • Isu Pertahanan

    • Isu Dalam Negeri


  • Nama: Wan Noorzaleha binti Wan Hasan

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7335/03-2691 7125

  • E-mel Rasmi: wanorzaleha@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Pelancongan, Kesenian dan
      Kebudayaan

    • Isu Hal Ehwal Parlimen dan Undang-undang


  • Nama: Muthanna bin Saari

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7451

  • E-mel Rasmi: muthanna@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Hal Ehwal Parlimen dan Undang-undang

    • Isu Hal Ehwal Agama

Seksyen Ekonomi

  • Nama: Johari bin Junid

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7336/+603-2026 9790

  • E-mel Rasmi: johari@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna

    • Isu Pembangunan Luar Bandar


  • Nama: Asri bin Adnan

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7450/+603-2692 0963

  • E-mel Rasmi: asriadnan@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Hal Ehwal Ekonomi

    • Isu Pembangunan Usahawan dan Koperasi


  • Nama: Khairil Liza binti Mohd Salleh

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7338

  • E-mel Rasmi: khairil.liza@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Pertanian dan Industri Asas Tani

    • Isu Industri Utama


  • Nama: Muhammad Izarul bin Kayat

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7449

  • E-mel Rasmi: izarul@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Kewangan

    • Isu Pembangunan Industri dan Perdagangan Antarabangsa

Seksyen Sains, Tenaga dan Teknologi

  • Nama: Siti Mastura binti Oyop

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7459

  • E-mel Rasmi: mastura@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Alam Sekitar

    • Isu Tenaga dan Sumber Asli


  • Nama: Amy Tam Lay Choon

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7452/03-2692 4615

  • E-mel Rasmi: amytam@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Perumahan dan Kerajaan Tempatan

    • Isu Wilayah Persekutuan


  • Nama: Siti Fahlizah binti Padlee

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7453

  • E-mel Rasmi: sitifahlizah@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Kerja Raya

    • Isu Pengangkutan

    • Isu Sabah dan Sarawak

Seksyen Sosial

  • Nama: Rozana binti Abdullah

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7458/03-2698 3725

  • E-mel Rasmi: rozana@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Wanita dan Keluarga


  • Nama: Sayani binti Umar

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7454/03-2691 0607

  • E-mel Rasmi: sayani@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Pendidikan dan Pengajian Tinggi

    • Sumber Manusia


  • Nama: Nurrul Saffida binti Kusaini

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7456/03-2691 7014

  • E-mel Rasmi: nurrul@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Kesihatan

    • Isu Belia dan Sukan


  • Nama: Siritharan A/L Kuttappan

  • Jawatan: Pegawai Penyelidik

  • No. Telefon: +603-2601 7334/03-2691 7132

  • E-mel Rasmi: sri@parlimen.gov.my

  • Portfolio Penyelidikan:

    • Isu Pelancongan dan Kebudayaan

    • Isu Perpaduan

Perpustakaan Parlimen

Kakitangan Perpustakaan

  • Nama: Rosimah binti Soad

  • Jawatan: Pustakawan

  • No. Telefon: +603-2603-6123

  • E-mel Rasmi: rosimah@parlimen.gov.my


  • Nama: Firman bin Mohd Said

  • Jawatan: Penolong Pustakawan

  • No. Telefon: +603-2603-6125

  • E-mel Rasmi: firmansaid@parlimen.gov.my


  • Nama: Norfadzlin binti Abdullah

  • Jawatan: Pembantu Perpustakaan

  • No. Telefon: +603-2603-6121

  • E-mel Rasmi: norfadzlin@parlimen.gov.my


  • Nama: Siti Hazar binti Razali

  • Jawatan: Pembantu Operasi

  • No. Telefon: +603-2603-6122

  • E-mel Rasmi: sitihazar@parlimen.gov.my

Slick Playground

 

 

 

Kemaskini Terakhir pada: 30/06/2020
Paparan menarik, 1440 x 949 dengan Mozilla Firefox 3+, Google Chrome 5+ and Internet Explorer 8+.

© e-PRS Bahagian Penyelidikan Dan Perpustakaan Parlimen Malaysia - 2020

Scroll Up