Carta Organisasi

Bahagian Penyelidikan Dan Perpustakaan

Setiausaha Bahagian Penyelidikan & Perpustakaan

Nama: Norlizawaty binti Abdu Samad
Jawatan: Setiausaha Bahagian Penyelidikan
No. Telefon: +603-2601 7311
E-mel Rasmi: norlizawaty@parlimen.gov.my

Bahagian Penyelidikan

Seksyen Antarabangsa dan Keselamatan

Nama: Augustine Leonard Anak Jen
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7337/ 03-2691 7189
E-mel Rasmi: augustine@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Luar Negeri
2. Isu Pertahanan
3. Isu Dalam Negeri

Nama: Wan Noorzaleha binti Wan Hasan
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7335/03-2691 7125
E-mel Rasmi: wanorzaleha@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Pelancongan, Kesenian dan
Kebudayaan
2. Isu Hal Ehwal Parlimen dan Undang-undang

Nama: Muthanna bin Saari
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7451
E-mel Rasmi: muthanna@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Hal Ehwal Parlimen dan Undang-undang
2. Isu Hal Ehwal Agama

Seksyen Ekonomi

Nama: Johari bin Junid
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7336/+603-2026 9790
E-mel Rasmi: johari@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Perdagangan Dalam Negeri dan Hal Ehwal Pengguna
2. Isu Pembangunan Luar Bandar

Nama: Asri bin Adnan
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7450/+603-2692 0963
E-mel Rasmi: asriadnan@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Hal Ehwal Ekonomi
2. Isu Pembangunan Usahawan dan Koperasi

Nama: Khairil Liza binti Mohd Salleh
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7338
E-mel Rasmi: khairil.liza@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Pertanian dan Industri Asas Tani
2. Isu Industri Utama

Nama: Muhammad Izarul bin Kayat
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7449
E-mel Rasmi: izarul@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Kewangan
2. Isu Pembangunan Industri dan Perdagangan Antarabangsa

Seksyen Sains, Tenaga dan Teknologi

Nama: Siti Mastura binti Oyop
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7459
E-mel Rasmi: mastura@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Alam Sekitar
2. Isu Tenaga dan Sumber Asli

Nama: Amy Tam Lay Choon
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7452/03-2692 4615
E-mel Rasmi: amytam@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Perumahan dan Kerajaan Tempatan
2. Isu Wilayah Persekutuan

Nama: Siti Fahlizah binti Padlee
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7453
E-mel Rasmi: sitifahlizah@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Kerja Raya
2. Isu Pengangkutan
3. Isu Sabah dan Sarawak

Seksyen Sosial

Nama: Rozana binti Abdullah
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7458/03-2698 3725
E-mel Rasmi: rozana@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Wanita dan Keluarga

Nama: Sayani binti Umar
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7454/03-2691 0607
E-mel Rasmi: sayani@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Pendidikan dan Pengajian Tinggi
2. Sumber Manusia

Nama: Nurrul Saffida binti Kusaini
Jawatan: Pegawai Penyelidik
No. Telefon: +603-2601 7456/03-2691 7014
E-mel Rasmi: nurrul@parlimen.gov.my
Portfolio Penyelidikan:
1. Isu Kesihatan
2. Isu Belia dan Sukan

Bahagian Perpustakaan

Kakitangan Perpustakaan

Tiada

Nama: Firman bin Mohd Said
Jawatan: Penolong Pustakawan
No. Telefon: +603-2603-6125
E-mel Rasmi: firmansaid@parlimen.gov.my

Nama: Norfadzlin binti Abdullah
Jawatan: Pembantu Perpustakaan
No. Telefon: +603-2603-6121
E-mel Rasmi: norfadzlin@parlimen.gov.my

Nama: Siti Hazar binti Razali
Jawatan: Pembantu Operasi
No. Telefon: +603-2603-6122
E-mel Rasmi: sitihazar@parlimen.gov.my

Slick Playground

 

Kemaskini Terakhir pada: 08/05/2021
Paparan menarik, 1440 x 949 dengan Mozilla Firefox 3+, Google Chrome 5+ and Internet Explorer 8+.

© e-PRS Bahagian Penyelidikan Dan Perpustakaan Parlimen Malaysia - 2021

Scroll Up